Доставка

24/7

Самовивіз

24/7

cart

10

9999.99грн

Ваше замовлення

Оформити

Як виглядають види суш Каліфорнія?

Одним із найпоширеніших рецептів суш серед відвідувачів ресторанів японської кухні є Каліфорнія. Різні види суш в Каліфорнії доступні в українських ресторанах. Відрізняється страва унікальним смаком та користю для здоров'я. Роли можна вживати у повсякденному житті та на свята. Суші підходять тим, хто тільки-но почав ознайомлення з японською кухнею, і не хоче відразу приступати до різновидів ролів з незвичними інгредієнтами. Подібні суші набори в Києві доступні для замовлення у нас за вигідною вартістю. Відрізняється зовнішній вигляд ролів наступними рисами:

  • рис знаходиться зовні, а не всередині;
  • поверх рису знаходиться ікра тобіко;
  • всередині знаходиться начинка - авокадо, огірки або крабові палички.


Розібравшись у тому, як виглядають суші Каліфорнія, слід уточнити кілька деталей. Дехто стверджує, що роли є калорійною стравою, але це можна заперечити. Суші Каліфорнія відрізняються низькою калорійністю (приблизно 250 Ккал), а цей показник збільшується приблизно вчетверо при додаванні майонезу. Зазначений інгредієнт легко замінюється традиційними японськими соусами (гострий васабі). Опис суші Каліфорнія може відрізнятися залежно від рецепту, прийнятого у ресторані.

Які є види ролів Каліфорнія?

Класичні суші Каліфорнія складаються з таких компонентів:

  1. рис;
  2. м'якуш авокадо. Можуть використовуватись огірки;
  3. крабове м'ясо. Як альтернатива допустимі крабові палички, якщо м'ясо відсутнє;
  4. водорості норі. Використовуються для того, щоб зробити смак різноманітнішим.

На відміну від безлічі типів суші, майже всі види ролів Каліфорнія можна їсти вагітним жінкам завдяки відсутності у складі сирої риби. Замість риби використовується ікра леттючої риби, яка покриває рис замість листа водоростей (він знаходиться під рисовим прошарком). Ця страва абсолютно безпечна і корисна.


Ще одна поширена помилка стосується того, що роли Каліфорнія не є сушами. Вказана назва страви використовується, коли в основі міститься рис, доповнений оцтом або сіллю з невеликою кількістю цукру. Незвичайний рецепт передбачає використання лосося замість крабового м'яса чи паличок. До цієї страви додається авокадо. В цьому випадку майонез буде зайвим – авокадо і так є жирним інгредієнтом. Замовити роли Каліфорнія будь-якого типу можна у Online-Sushi.

Історія назви суші Каліфорнія

Не менш цікавим є процес становлення страви. Історія ролів Каліфорнія починається в США ще 1973 року, коли один із кухарів вирішив поекспериментувати. Суть таких експериментів полягала у створенні нестандартних страв, які сподобаються відвідувачам ресторанів. Якщо розбиратися в тому, хто вигадав рол Каліфорнія, можна дати однозначну відповідь на запитання. Автором є японець Ічіро Машіте, який працював у відповідному штаті. Вже у 80-х роках минулого століття рецепт поширився на всю країну, а також в саму Японію.

Машіте придумав подібний рецепт з простої причини - багато відвідувачів відразу знімали зовнішню оболонку суші з водоростей норі через жорсткість. Шеф-кухар помістив цей прошарок усередині – між крабовим м'ясом та рисом зовні. Таке рішення залучило нових відвідувачів, які почали цінувати характерний смак ролів з японським соусом, що додається за бажання.


Як готують рол Каліфорнія?

Суші Каліфорнія - це страва, яку можна приготувати самостійно, так і замовити з доставкою. Приготування ролів відбувається в такому порядку:

  • лист норі розрізається навпіл. Після цього він лягає на килимок для роликів блискучою стороною вниз;
  • на поверхню листа викладається рис рівним шаром. Краї листа залишаються без рису;
  • лист норі перевертається рисом донизу. На звороті наноситься соус васабі або майонез;
  • огірок або авокадо додається до всього разом із сиром Каліфорнія;
  • поверх кладеться м'ясо краба.

Далі формується готовий рол. Це робиться шляхом взяття листів, які були заповнені рисом. Суші скочуються килимком макісу, при цьому кухар слідкує за тим, щоб вміст не випав. Помірним тиском рол «склеюється», внаслідок чого він виходить квадратним. З одного аркуша можна отримати приблизно 6-8 ролів після розрізання.

Розібравшись у тому, що таке каліфорнійські роли, можна бути впевненим в насиченому смаку та користі страви. Одна порція із шести-восьми ролів буде ситною та енергетично цінною для будь-якої людини. Цілодобова доставка суш доступна для клієнтів Online-sushi. Також є можливість виконати самовивіз, отримавши знижку в 30%. Робіть замовлення по одному із зазначених телефонів для отримання страви протягом 90 хвилин у будь-якій частині столиці.

Умови доставки

Охоплення - весь Київ. Вартість: від 300грн безкоштовно.

Середнє очікування доставки: до 1.5 години.

Або НЕ чекайте: Самовивіз -30% на все меню. (М. Почайна)

Акція! CASHBACK -20% на всі суші-сети!

Контакти

м. Почайна

пр-т. Степана Бандери 21

м. Героїв Дніпра

пр-т. Оболонський 47/42

Замовлення по телефону

(066)-288-44-00
(067)-288-44-00
(093)-288-44-00
Меню Суші-сети Роли Суші Салати Добавки Напої Самовивіз Акції Відгуки Доставка Кошик Про нас Блог

Контакти

(066)-288-44-00 (067)-288-44-00 (093)-288-44-00 м. Почайна
пр-т Степана Бандери 21
assorti