Доставка

24/7

Самовивіз

24/7

cart

10

9999.99грн

Ваше замовлення

Оформити

Різниця між ролами Каліфорнія та Філадельфія

Суші є японською національною стравою, популярною за кордоном, включаючи США, Україну та інші країни. Рецепти суші Каліфорнія та Філадельфія найбільш відомі за межами Японії завдяки якісно підібраним інгредієнтам. Назви ролів, очевидно, походять від назв американських штатів.

Обидва рецепти вигадані у 70-80-х роках минулого століття. Відмінність полягає в тому, що Каліфорнію вигадав японський мігрант, який працював в одному з ресторанів свого штату. Ідея «Філадельфії» належить невстановленому американському кухареві в Нью-Йорку, який бажав використати незвичайну начинку. Замовити суші Філадельфія ви можете вже зараз, щоб переконатися у незвичайних смакових якостях у порівнянні з іншими рецептами.

Опис ролу Філадельфія

Незважаючи на те, що роли Каліфорнія та Філадельфія обидва зроблені «навиворіт», відмінності таки є. Основна версія походження назви – від однойменного сорту сиру, що рідше називають місцем походження штат Філадельфія (замість Нью-Йорка). У будь-якому разі ролі вигадав американець. Основні риси страви:

  • наявність листа норі під шаром рису;
  • обов'язкове використання сиру як начинка;
  • другою начинкою може бути огірок або авокадо.

Загортається рол у тонко нарізане філе лосося. Допускається застосування форелі як альтернатива. Головне - наявність риби обов'язково у випадку з цим рецептом.


Опис суш Каліфорнія

Роли Каліфорнія були придумані японським кухарем Ічіро Машіто ще 1973 року. Склад ролів Каліфорнія та Філадельфія помітно відрізняється за однією ознакою – в першому випадку відсутня сира риба. Оригінальний рецепт передбачає дещо інші інгредієнти:

  1. м'ясо краба чи крабові палички;
  2. ікра летючої риби поверх рису;
  3. авокадо або огірок усередині.

Обидва рецепти об'єднує те, що ці суші зроблені «виворіт». Лист норі знаходяться між рисом та начинкою. Також загальним рецептом є те, що вони сприяли популяризації суші в інших країнах світу, включаючи Україну. Доставка ролів Каліфорнія виконується по Києву всім нашим клієнтам у будь-який час доби.


Основні відмінності між ролами Каліфорнія та Філадельфія

Головна відмінність ролів Каліфорнія та Філадельфія – наявність риби у філадельфійському варіанті. З перелічених вище ознак, можна зробити інші висновки:

  • точний автор є лише у «Каліфорнії». Філадельфія не може цим виділитися;
  • Філадельфія дозволила швидше поширитися суші за межі США завдяки вершковому сиру, який ніхто не додумався використовувати раніше;
  • «канонічний» рецепт «Каліфорнії» не використовує сиру рибу, тому суші можна їсти вагітним жінкам.

Надалі різниця ролів Філадельфія та Каліфорнія більше залежить від нововведень кухарів. На одному континенті можуть слідувати оригінальному рецепту, на іншому – помітно відходити від нього.


Що смачніше: Філадельфія чи Каліфорнія?

Вибираючи, що краще: Філадельфія або Каліфорнія, необхідно керуватися лише своїми смаковими уподобаннями. Обидва види ролів є ситними стравами, а при використанні огірків замість авокадо з суші можна схуднути. Вершковий сир і риба самі по собі корисні для людини, а в такому поєднанні ще більше.

Замовити роли в Києві можна в Online-Sushi зараз. Доставка здійснюється по всьому Києву в будь-який час доби. Потрібно тільки заплатити за страви, після чого чекайте на їжу вдома або в офісі, де поїсти можна в комфортних умовах. Доступна можливість самовивезення зі знижкою 30%.

Умови доставки

Охоплення - весь Київ. Вартість: від 300грн безкоштовно.

Середнє очікування доставки: до 1.5 години.

Або НЕ чекайте: Самовивіз -30% на все меню. (М. Почайна)

Акція! CASHBACK -20% на всі суші-сети!

Контакти

м. Почайна

пр-т. Степана Бандери 21

м. Героїв Дніпра

пр-т. Оболонський 47/42

Замовлення по телефону

(066)-288-44-00
(067)-288-44-00
(093)-288-44-00
Меню Суші-сети Роли Суші Салати Добавки Напої Самовивіз Акції Відгуки Доставка Кошик Про нас Блог

Контакти

(066)-288-44-00 (067)-288-44-00 (093)-288-44-00 м. Почайна
пр-т Степана Бандери 21
assorti